Pn-Pt: 11:00 - 18:00

Sb: 11:00 - 14:00

Skorzystaj z gwarancji

Na nasze usługi i produkty

Zadzwoń - 508 290 000

ul. Pawia 12, 31-154 Kraków

Serwis MacBook Kraków

Sprawdzony serwis MacBook – Kraków

Nasza firma świadczy kompleksowy serwis urządzeń MacBook wszystkich generacji. W sytuacji, gdy zauważysz spowolnienie swojego sprzętu, dostrzeżesz uszkodzoną matrycę lub przekłamania w wyświetlaniu kolorów, czy też będziesz mieć problem z uruchomieniem komputera, nie czekaj, odwiedź punkt serwisowy iUsed w Krakowie.

Jakie urządzenia serwisujemy?

W naszym serwisie nie zajmujemy się usuwaniem usterek wyłącznie z najnowszych urządzeń marki Apple. Nie uciekamy także od serwisowania cięższych i stacjonarnych modeli Mac takich jak, chociażby Mac Pro czy Mac Mini. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że technologie wciąż idą naprzód, ale my nieprzerwanie dokonujemy napraw we wszystkich modelach Mac dostępnych na rynku i niezmiennie jesteśmy w tym najlepsi. Wymiana układów SMD i BGA, naprawa układów graficznych czy zwiększenie pojemności operacyjnej RAM – to czynności, które nie stanowią dla nas praktycznie żadnego problemu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zajmujemy się także odzyskiwaniem przypadkowo utraconych danych z urządzeń MacBook. W takich przypadkach zawsze staramy się zaoferować profesjonalną pomoc, umożliwiając dotarcie do najważniejszych danych.

Fachowa naprawa MacBooka – najszybciej w Krakowie

Serwis iUsed oferuje kompleksowe naprawy urządzeń MacBook w zakresie:

  • wymiany baterii,

  • wymiany paneli dotykowych,

  • wymiany zbitej/pękniętej szybki lub uszkodzonego wyświetlacza LCD,

  • naprawy lub wymiany kamery z przodu i z tyłu,

  • wymiany uszkodzonego portu ładowania,

  • wymiany niedziałającego głośnika lub mikrofonu,

  • instalacji oprogramowania,

  • odzyskiwania utraconych danych.

Poza wymienionymi wyżej usługami zajmujemy się także wieloma innymi naprawami, również tymi skomplikowanymi i niestandardowymi. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z maksymalnym zaangażowaniem, aby możliwie jak najszybciej przywrócić funkcjonalność urządzeniu i zapewnić kompleksową obsługę. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych, na które udzielamy gwarancji.