Pn-Pt: 11:00 - 18:00

Sb: 11:00 - 14:00

Skorzystaj z gwarancji

Na nasze usługi i produkty

Zadzwoń - 508 290 000

ul. Pawia 12, 31-154 Kraków

Serwis iPhone

serwis telefonów iphone kraków

Czym się zajmujemy?

Spośród wielu designerskich urządzeń marki Apple dostępnych na rynku szczególną popularnością cieszą się iPhony. Każdy iPhone to bez wątpienia wysokiej klasy sprzęt wyróżniający się ponadprzeciętną funkcjonalnością, oryginalną konstrukcją oraz perfekcyjnie spasowanymi elementami. Jednak tak samo, jak wszystkie inne urządzenia, również iPhony są narażone na różnego rodzaju awarie i usterki.

Działając jako sprawdzony i rzetelny serwis iPhone w Krakowie, oferujemy szeroką gamę usług z zakresu napraw wszystkich modeli telefonów typu iPhone dostępnych na rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, opracowując diagnozę usterki oraz przygotowując wstępny cennik.

Usterki, z którymi najczęściej zgłaszają się klienci do naszego serwisu to:

 • wymiana szybki w iPhone 6,

 • zalanie cieczą,

 • wymiana złącza ładowania,

 • wymiana oczka kamery iPhone 7 itp.

Specjalizujemy się między innymi w:

 • naprawach płyt głównych,

 • naprawach podświetlenia na płytach głównych,

 • usuwaniu problemów z ładowaniem,

 • wymianach układu zasilania,

 • eliminowaniu błędów związanych z oprogramowaniem.

Przykładamy ogromną wagę do świadczonych przez nas usług, dlatego każda naprawa jest realizowana przy wykorzystaniu wysokiej jakości części i zastosowaniu najnowszych technologii. Dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że Twój iPhone powierzony w nasze ręce odzyska utraconą funkcjonalność i swój dawny blask.

Odzyskiwanie danych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że utrata dostępu do najważniejszych danych może pociągać za sobą wiele poważnych konsekwencji. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, w zakres oferty naszego serwisu z Krakowa wchodzi profesjonalne odzyskiwanie danych z iPhone.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę odzyskiwania danych z wszystkich modeli urządzeń typu iPhone dostępnych na rynku. Współpracujący z nami specjaliści fachowej i rzetelnej pomocy udzielają w każdej sytuacji, bez względu na to, czy zapisane dane zostały utracone na skutek fizycznego uszkodzenia dysku, zalania urządzenia czy np. przepięcia w systemie komputerowym, które doprowadziło do zwarcia.

Wymiana baterii

Poza odzyskiwaniem danych czy naprawami uszkodzonych wyświetlaczy, w zakres naszej oferty wchodzi wymiana baterii we wszelkiego rodzaju urządzeniach typu iPhone dostępnych na rynku. Jeżeli Twój iPhone 5, 6, 7 lub 8 ma problem z niewłaściwie działającą baterią, wyłącza się w trakcie rozmowy lub cechuje się krótkim czasem pracy, wówczas odwiedź nasz serwis w Krakowie, a postaramy się temu zaradzić. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z maksymalnym zaangażowaniem, a wstępna cena jest przez nas podawana przed rozpoczęciem realizacji zlecenia. Każdą naprawę wykonujemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Czas wymiany baterii jest uzależniony głównie od modelu telefonu i aktualnego obłożenia w serwisie.

Wymiana ekranu

Różnego rodzaju uszkodzenia telefonów takie jak zbicie ekranu, stają się coraz bardziej powszechne. Chociaż współczesne modele iPhonów charakteryzują się wysoką trwałością i precyzją działania, to jednak łatwo je uszkodzić, a wówczas stają się nieprzydatne i tracą swoją funkcjonalność. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalnego punktu serwisowego.

Jedną ze standardowych napraw realizowanych w serwisie iUsed w Krakowie jest wymiana szybki w iPhonie. Wymiana wyświetlacza jest przeprowadzana możliwie jak najszybciej, a jej czas trwania na ogół jest uzależniony od modelu telefonu.

Wymiana szybki jest możliwa w sytuacji, gdy:

 • ekran LCD nie wyświetla pełnego obrazu,

 • warstwa dotykowa nie działa tak, jak powinna,

 • wyświetlacz ma widoczne defekty (plamki, przebarwienia).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym technologiom szybko oraz sprawnie wymieniamy szybki między innymi w takich modelach telefonów jak iPhone 4, 5, 5s oraz 6. Po wykonanej usłudze będziesz mógł w pełni cieszyć się sprawnym urządzeniem.